Marzymy o tym, by kocięta urodzone w naszej hodowli, przynosiły przyszłym opiekunom tyle radości, ile wnoszą w nasze życie.

Kocięta

MAmy WOLNE KOCIĘTA

Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów odnośnie kociaka Rosyjskiego Niebieskiego lub Abisyńskiego skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 605 378799) lub drogą mailową (adorea.pl@gmail.com).
Chętnie odpowiemy na każde pytanie, poinformujemy o narodzinach maluszków, pomożemy wybrać odpowiednie kociątko. Osoby zainteresowane kociętami z naszej hodowli zachęcamy do wpisania się na listę osób oczekujących na kocięta.

Prowadzona jest lista osób oczekujących na nasze kocięta na rok 2022

Nasze kocięta wychowują się w warunkach domowych, w towarzystwie dziecka. Każde kociątko jest długo wyczekiwane i dokładamy wszelkich starań by kocięta były bardzo dobrze socjalizowane. Od maleńkości trzymamy je na rękach, głaskamy, bawimy się z nimi, przyzwyczajamy do hałasu, kontaktu z innymi kotami i obcymi ludźmi. Staramy się by wychodziły od nas z domu pełne wiary i miłości w człowieka, by były wesołe, skore do zabawy i “wiecznie uśmiechnięte”. Karmimy je najlepszymi karmami – uczymy je jeść surowe mięso, gotowe puszki i suchą karmę.

Nie planujemy też zbytnio rozbudowywać naszej hodowli, gdyż nie wyobrażamy sobie możliwości poświęcenia kociętom maksymalnej uwagi i wolnego czasu przy większej ilości czynnych kotek. 

Na naszej stronie można znaleźć pełną historię wszystkich miotów i kotów, które z nami mieszkają, a także w jakich odstępach czasowych rodzą nasze kotki. Wychodzimy z założenia, że każda szanująca się i uczciwa hodowla nie ma nic do ukrycia….

     Zawsze chętnie służymy radą oraz pomocą, starając się też o stały kontakt z nowymi Rodzinami naszych kociąt. Zależy nam , aby wszystkie kocie dzieci z naszej hodowli żyły ciesząc się dobrym zdrowiem i miłością swych opiekunów.

Procedura zakupu kociątka Adorea

Osoby zainteresowane kociątkiem Adorea mogą zgłosić się do nas w celu wpisania ich na listę oczekujących na kocięta. Poprzez rozmowy, jeśli to możliwe spotkania, staramy się poznać potencjalnych opiekunów i w razie naszej akceptacji dokonujemy rezerwacji kociątka, podpisując umowę zakupu, której podstawą jest wpłacenie opłaty rezerwacyjnej. Od tego momentu kociątko nie będzie już oferowane nikomu innemu.

Regularnie wysyłamy rezerwującym informacje oraz zdjęcia z rozwoju kociątek. W każdej chwili i wielokrotnie mogą być one również przez nową rodzinę odwiedzane.
 

Kociątka mogą opuścić nasz dom od końca 12 do 14 tygodnia życia. Dokładny termin ustalamy według preferencji kupujących oraz tak, by zachować odstępy między przeprowadzką kolejnych kociątek, ze względu na ich Mamę.

W momencie odbioru kociątek podpisujemy umowę sprzedaży oraz przekazujemy pełną dokumentację – rodowody, książeczki zdrowia lub inne wymagane dokumenty, np. do wyjazdu kota za granicę.

Zapłaty za kociątko kupujący może dokonać gotówką lub przelewem, przedstawiając dowód wpłaty.

Odbiór kociątka Adorea

Jeśli nowy opiekun nie może dokonać samodzielnego odbioru kociątka, staramy się pomóc w transporcie maluszka do nowego domu. Przygotowujemy również wszystkie formalności niezbędne do wyjazdu kota za granicę.

Kocięta opuszczając nasz dom otrzymują:

Kot abisyński oddam

Cena kociątka Rosyjskiego Niebieskiego w Adorea to 4200,00 złotych w 2022 roku.

Cena kociątka Abisyńskiego w Adorea to 4500,00 złotych w 2022 roku.

Rezerwacja kociaka jest równoznaczna z wpłatą opłaty rezerwacyjnej w wysokości 500,00 złotych.

W przypadku kociąt wyjeżdżających za granicę ceny ustalane są indywidualnie. Koty te opuszczają hodowlę o 4 tygodnie później, z uwagi na obowiązek szczepienia przeciwko wściekliźnie i koniecznej po nim kwarantannie.

Z nabywcami kociąt podpisujemy umowę kupna kota.
 
Nie sprzedajemy kociąt bez rodowodu.
Przewiń do góry