Mamy wolne kocięta

Mamy obecnie dostępne jeszcze do rezerwacji maluszki rasy rosyjskiej niebieskiej – zapraszamy do kontaktu: tel. +48 605 378799.

Akwarium w Adorea – hipnotyzująca moc świata wodnego

Każdego dnia w wielu domach gości Netflix, a w Adorea mamy swoje  własne VOD – oglądanie na żądanie w postaci Fishflix, a wszystko za sprawą akwarium. Doznania wizualne przewyższają wszystkie inne media. Koty od pierwszych chwil są zachwycone obserwacją podwodnego życia…  Akwarium nie tylko przyciąga wzrok, zainteresowanie i wypełnia kotom czas zwłaszcza podczas naszej nieobecności w domu, ale przede wszystkim odpręża i uspokaja. Działa wyjątkowo kojąco na wszystkich domowników.
 
Jednocześnie wprowadza do pomieszczenia odrobinę natury nawet kiedy za oknem mniej sprzyjająca aura…
Samo akwarium stanowi dla kotów również idealną, kolejną miejscówkę na wysokości. W dodatku ma jeszcze jeden walor jest naturalnie podgrzewana i utrzymuje stałą temperaturę…
Przy podmianie wody w naszym domowym akwenie koty są wiernymi asystentami i niezwykle zaangażowane we wszystkie akwarystyczne aspekty działania hihi

Nowy Rok 2022 w Adorea

Koniec roku to czas na podsumowanie wydarzeń minionych dwunastu miesięcy. Zgrzeszylibyśmy, gdybyśmy narzekali. W Adorea wydarzyło się wiele dobrego…

W maju na świat przyszły dzieci Jewel & Astonka oraz Nelly & Zanzibara, a jesienią powitaliśmy na pokładzie maluszki Lavinki & Missiego, Fairy&Astonka oraz Heaven&Pilsnera. Wszystkie kociątka mają cudowne, wyczekane domy.

W wakacje do sreberek Adorea dołączyło upragnione złotko. Z założenia pies miał być przedstawicielem rasy oddanej i przyjaznej dla nas jak i dla futrzastych członków rodziny, stąd wybór Golden Retrievera. Pojawienie się Lary w kocim świecie przerosły nasze najskrytsze marzenia. Od pierwszych chwil sunia nie tylko troszczy się o błękitki, ale tworzy z kotami zgraną drużynę, a jej opiekuńczość wobec kociątek jest na miarę idealnej niani.

Powrót na wystawy też obfitował w ogromną dawkę emocji i bardzo duże sukcesy.

Nelly Silver Star Adorea została Championem z wynikiem 3 x Ex1, 3 x CAC, Najlepszy kot w rasie Best in Variety, a na wystawie światowej we Włoszech rozpoczęła z sukcesem drogę do tytułu  International Championa zdobywając certyfikat CACIB.

Mała Viva la Vita w genach po rodzicach odziedziczyła wszystko, co najlepsze i w dodatku na ringu wystawowym czuje się jak prawdziwa modelka. W najmłodszej klasie wystawowej Viva dwa razy z rzędu została wybrana jako najlepszy kot rosyjski w gronie juniorów oraz wygrała panel finałowy BEST IN SHOW.

Miri, która na co dzień mieszka w Pradze osiągnęła tytuł Championa. Na wystawie światowej zdobyła nominację do ścisłego finału najlepszych kotów świata! Koniec roku zdecydowanie należał do Miri. W Holandii wygrała całą wystawę Best in Show i zdobyła zaszczytny tytuł North Sea Winner. Tym samym dumnie i dożywotnio będzie nosić tytuł NSW21 CH Sunshine Miri Adorea.

Dziś chcielibyśmy  podziękować za to, że jesteście częścią naszej społeczności Adorea. Przesyłamy  noworoczne życzenia! 

W nowym roku życzymy Wszystkim zdrowia i miłości. Do zobaczenia w 2022 roku.

FIFe World Cat Show 2021 Made in Italy – Vicenza

Światowa Wystawa Kotów Rasowych – Vicenza 30 & 31.10.2021

Światowa Wystawa Kotów Rasowych to niezwykłe wydarzenie, w którym biorą udział najcudowniejsze koty z całego świata.  Sam udział to ogromny zaszczyt, wyróżnienie i duża dawka emocji. Wzorem lat ubiegłych w najważniejszej wystawie roku nie mogło zabraknąć ekipy Adorea. Tym razem udaliśmy się do słonecznej Italii, między Weroną a Padwą, do urokliwego miasteczka Vicenza. Naszą hodowlę reprezentowały aż trzy koty: dwie koteczki rosyjskie niebieskie w klasie: najmłodszych kociąt oraz w dorosłej champion, a także dorosła kotka abisyńska niebieska, która na co dzień mieszka w zaprzyjaźnionej hodowli w Pradze. Wśród bardzo dużej konkurencji nasze gwiazdy pokazały się od najlepszej strony. Nasza Nelly osiągnęła certyfikat na tytuł International Champion, a Miri otrzymała nominację i znalazła się w gronie czterech najlepszych kotek dorosłych całej wystawy IV kategorii dumnie walcząc o najwyższy tytuł.

World Cat Show to dla nas niezapomniane chwile podziwiania najpiękniejszych kotów z całego świata oraz spotkań z przyjaciółmi i znajomymi.

Kocięta, lato, słońce, radość życia

Kocięta zawsze wnoszą do naszego domu wiele promyków słońca. Tego lata w Adorea osiągamy maksymalny poziom energetyczny. Od razu czujemy się dobrze kiedy wszyscy członkowie rodziny mogą korzystać z uroków natury. Koty od samego rana spędzają czas w wolierze, bawią się powiewem wiatru, rozkoszują zapachem kocimiętki i z drewnianych drapaków prowadzą wielogodzinne obserwacje motyli i ptaków. Uwielbiamy to!!!

Viva La Vita Adorea

Przedszkole w Adorea

Czas szybko mija…nasze kociątka z malutkich kuleczek stają się wzorcowymi rusałkami tylko jeszcze w mini wydaniu. Sreberka każdego dnia opanowują nowe umiejętności. Bliska im już jest sztuka wspinania na mikro drapaczki, turlania piłeczką, zapasów  z rodzeństwem i co niezmiernie ważne…100% obsługa kuwetki…Jest moc!!!

Wiosna pełna srebrnego blasku

Po długiej przerwie powitaliśmy na świecie pierwsze kocięta w tym roku. Doczekaliśmy się przeuroczych maluszków. Rodzicami zostali nasza Jewel&Aston oraz Nelly&Zanzibar.

Nasze kochane, najmniejsze szczęścia w kolorze nieba 🙂

 

Z rodzinami z listy osób oczekujących skontaktujemy się w najbliższych dniach.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Święta to czas nadziei, miłości i refleksji. W tym roku wszystko jest jeszcze bardziej wyjątkowe, przeplecione niepewnością, obawą o zdrowie i życie najbliższych. Na wielu płaszczyznach występują ograniczenia, które nie wpływają korzystnie na nasze samopoczucia. Koty są doskonałymi obserwatorami naszych emocji i perfekcyjnie wyczuwają nasze potrzeby. Odnoszę wrażenie, że w rodzinie Adorea jeszcze bardziej zbliżamy się siebie i doceniamy to, co mamy. Czerpiemy radość i siłę z bliskiego kontaktu z naszymi kotami. To dzięki rusałkom i abisiom łatwiej nam jest odpocząć, odprężyć się, znaleźć równowagę oraz wiarę na lepsze jutro.

Cała rodzina Adorea życzy wesołych Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych spokojem, miłością i rodzinnym ciepłem. Niech czas ten wypełni nas radością i nastroi pozytywnie na kolejne dni…

kotki fajne zdjecie

Mikołajki w Adorea

Ho, ho, ho… nasze koty były grzeczne przez cały rok i Mikołaj zagościł w Adorea od wczesnych godzin porannych. Przyniósł wiele wyśmienitych prezentów. Naturalne przysmaki Cosmy i wiele zabaweczek wypełnionych dzwoneczkami oraz odpowiednim ziołem stały się rajem w kocim świecie. Serii polowań, wyjątkowo ekscytujących gonitw nie było końca.

W Adorea wszyscy lubimy Mikołajki. 

Kocia toaleta ważna sprawa

Po wielu latach wierności żwirkowi Golden Grey przyszedł czas na zmiany. Zanim podjęliśmy decyzję przetestowaliśmy wiele dostępnych na rynku żwirków bentonitowych. Ostatecznie wybór padł na produkt antybakteryjny z nano srebrem. Bazyl  ma innowacyjną formułę: jest dezynfekujący, usuwa nieprzyjemny zapach, ale również jego drobnoziarnistość daje komfort nam i naszym kotom. 

W Adorea użytkujemy Bazyla już wiele tygodni i nasze wrażenia są bardzo pozytywne. Dobrze się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń, pozostawiając świeży zapach. Jak najbardziej możemy polecić żwirek Bazyl Ag+ white. 

Przewiń do góry