Kocięta, lato, słońce, radość życia

Kocięta zawsze wnoszą do naszego domu wiele promyków słońca. Tego lata w Adorea osiągamy maksymalny poziom energetyczny. Od razu czujemy się dobrze kiedy wszyscy członkowie rodziny mogą korzystać z uroków natury. Koty od samego rana spędzają czas w wolierze, bawią się powiewem wiatru, rozkoszują zapachem kocimiętki i z drewnianych drapaków prowadzą wielogodzinne obserwacje motyli i ptaków. Uwielbiamy to!!!

Viva La Vita Adorea

Przedszkole w Adorea

Czas szybko mija…nasze kociątka z malutkich kuleczek stają się wzorcowymi rusałkami tylko jeszcze w mini wydaniu. Sreberka każdego dnia opanowują nowe umiejętności. Bliska im już jest sztuka wspinania na mikro drapaczki, turlania piłeczką, zapasów  z rodzeństwem i co niezmiernie ważne…100% obsługa kuwetki…Jest moc!!!

Wiosna pełna srebrnego blasku

Po długiej przerwie powitaliśmy na świecie pierwsze kocięta w tym roku. Doczekaliśmy się przeuroczych maluszków. Rodzicami zostali nasza Jewel&Aston oraz Nelly&Zanzibar.

Nasze kochane, najmniejsze szczęścia w kolorze nieba 🙂

 

Z rodzinami z listy osób oczekujących skontaktujemy się w najbliższych dniach.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Święta to czas nadziei, miłości i refleksji. W tym roku wszystko jest jeszcze bardziej wyjątkowe, przeplecione niepewnością, obawą o zdrowie i życie najbliższych. Na wielu płaszczyznach występują ograniczenia, które nie wpływają korzystnie na nasze samopoczucia. Koty są doskonałymi obserwatorami naszych emocji i perfekcyjnie wyczuwają nasze potrzeby. Odnoszę wrażenie, że w rodzinie Adorea jeszcze bardziej zbliżamy się siebie i doceniamy to, co mamy. Czerpiemy radość i siłę z bliskiego kontaktu z naszymi kotami. To dzięki rusałkom i abisiom łatwiej nam jest odpocząć, odprężyć się, znaleźć równowagę oraz wiarę na lepsze jutro.

Cała rodzina Adorea życzy wesołych Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych spokojem, miłością i rodzinnym ciepłem. Niech czas ten wypełni nas radością i nastroi pozytywnie na kolejne dni…

kotki fajne zdjecie

Mikołajki w Adorea

Ho, ho, ho… nasze koty były grzeczne przez cały rok i Mikołaj zagościł w Adorea od wczesnych godzin porannych. Przyniósł wiele wyśmienitych prezentów. Naturalne przysmaki Cosmy i wiele zabaweczek wypełnionych dzwoneczkami oraz odpowiednim ziołem stały się rajem w kocim świecie. Serii polowań, wyjątkowo ekscytujących gonitw nie było końca.

W Adorea wszyscy lubimy Mikołajki. 

Kocia toaleta ważna sprawa

Po wielu latach wierności żwirkowi Golden Grey przyszedł czas na zmiany. Zanim podjęliśmy decyzję przetestowaliśmy wiele dostępnych na rynku żwirków bentonitowych. Ostatecznie wybór padł na produkt antybakteryjny z nano srebrem. Bazyl  ma innowacyjną formułę: jest dezynfekujący, usuwa nieprzyjemny zapach, ale również jego drobnoziarnistość daje komfort nam i naszym kotom. 

W Adorea użytkujemy Bazyla już wiele tygodni i nasze wrażenia są bardzo pozytywne. Dobrze się zbryla, wchłania wilgoć i nieprzyjemną woń, pozostawiając świeży zapach. Jak najbardziej możemy polecić żwirek Bazyl Ag+ white. 

adorea strona

Nowa odsłona strony Adorea

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową odsłonę strony internetowej adorea.pl Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, bardziej nowoczesna, ale przede wszystkim ulepszona nawigacja i nowe funkcjonalności, dzięki którym dostęp do informacji o naszych kotach oraz kociętach w kolorze nieba będzie jeszcze lepszy, a kontakt z nami łatwiejszy.

Witryna jest naszego autorstwa i aby była dopasowana do naszych indywidualnych oczekiwań powstała przez wiele długich tygodni. Nie ukrywamy, że czujemy wielką odpowiedzialność za cały projekt i będziemy wdzięczni za każde sugestie.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową.

Debiut marzeń

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych - Warszawa 12 - 13.09.2020

Po półrocznej przerwie spowodowaną pandemią z ogromną radością wróciliśmy na ring wystawowy.

Nasza najmłodsza gwiazdeczka NELLY na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Warszawie po prostu rozbiła bank. Czteromiesięczna koteczka dwa dni z rzędu, pokonując konkurencję, uzyskała wyróżnienie Best in Variety – najlepszy kot rosyjski nebieski wśród kociąt i juniorów. W panelu nominowanych kotów wygrała Best in Show kociąt, a następnie jednogłośnie została wybrana najlepszym kotem całej czwartej kategorii. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę okazała się najlepszym kotem wystawy otrzymując prestiżowe nagrody Best Of Best !!!

NELLY Silver Star Adorea*PL

2 x Ex1

2 x Best in Variety

2 x Best in Show

2 x BEST OF BEST

Medale i puchary Nelly

* * *

Wspólne chwile

W tej szczególnej sytuacji jest dla nas niezwykle ważne, że rodziny kotów Adorea doceniają wartość bycia razem i wspierają się nawzajem. Kochani cieszymy się z każdych od Was informacji i zdjęć.
My na dzisiaj zaplanowaliśmy wspólne nasadzenia bratków do donic, które będą cieszyły nasze oczy na tarasie i staną się miłym akcentem na przywitanie Pani Wiosny. 
Fiodor już wypatruje Panią Wiosnę 🌷

Urodziny Esme 🎁🎉🎁

Każda data urodzin naszych domowników jest wyjątkowo celebrowana. Zawsze są życzenia, uściski i prezenty. W przypadku kociej części rodziny tort to ulubiona puszeczka z mokrą karmą, a zamiast świeczek umieszczamy zdobienia z przekąsek w postaci Cosmy. Prezent stanowi nowa zabawka, drapaczek albo legowisko. Tym razem pierwsze urodziny naszej Esme (IC Kiss And Love Me Adorea JW) upłynęły nam pod hasłem składania domku drewnianego dla pupili. Koty towarzyszyły nam już nie tylko jako asystenci, ale główny sztab dowodzący sprawujący nadzór nawet nad najdrobniejszym detalem. Kocia radość z efektu finalnego bezcennasmile
 
Wszystkim kocim dzieciom z miotu “K” życzymy kolejnych lat w zdrowiu oraz wielu cudownych chwil spędzonych w towarzystwie swoich kochanych rodzin

Esme jeszcze całkiem niedawno taka kruszynka 🙂

Przewiń do góry